את הקאמגרה ג׳ל צורכים לפני קיום יחסי מין. במקור הקאמגרה נולדה לטפל בבעיות אין אונות אך היכולות שלה הפכו אותה לפופולרית מאוד בקרב בליינים וגם צעירים שמעוניינים לשפר את יכולות הסקס שלהם בצורה קיצונית.

האתר הרשמי של קאמגרה אקספרס מספק את התשובות וההסברים הכי מפורטים שיש כיום בארץ. ניתן לרכוש היום בכל מקום את הקאמגרה ג׳ל אבל תמיד חשוב שיהיה מי שיענה על כל שאלה שצצה. אצלנו באתר תוכלו למצוא את כל התשובות וההסברים. 
ותמיד ניתן לשלוח הודעה בוואטצאפ ומיד נציג שלנו ייתפנה לענות במהרה. 

את הקאמגרה מומלץ לבלוע חצי שעה עד שעה לפני קיום יחסי המין, להבדיל מהוויאגרה הקאמגרה מגיעה בצורת ג׳לי מתוק שנספג במהירות בגוף והמתיקות שבו ממריצה אותו מיד בכלי הדם. 

שאלת השאלות!
הרי למי לא קרה לאחר ערב רווי באלכוהול להגיע למיטה ולגלות חוסר זיקפה, יופי!
לפעמים האלכוהול מרדים לנו את כלי הדם, הקאמגרה מעוררת ומזרימה חומר פעיל בכלי הדם ומה גם שהיא מעכבת גמירה. טווח הגילאים של משתמשי הקאמגרה נע בין
20-70 85% אינם סובלים מבעיות אונות אלא להיפך, הקאמגרה משפרת פלאים את הביצועים במיטה! 


הקאמגרה ג׳ל הוא מוצר שלעולם לא הגיע לבחינת רבנות ישראל לבדיקה מעמיקה אך למחמירים מביננו נירשום פה פירוט מדוייק.
הג׳ל מיוצר מגליצרין צמחי, מוצר שעל פניו כשר לחלוטין, החומר הפעיל בקאמגרה הוא sildenafil שגם בו אין עניין של כשרות.
בנוסף ל-2 המרכיבים הללו הטעם והצבע מגיע מצבעי מאכל נטו.
למחמירים מביננו נוסיף ונירשום שהפסיקה על תרופה אינה מעורבבת בכשרות וניתן לפסוח לטובת פיקוח הנפש. אך הקאמגרה אינה תרופה ולנו לא ידועים ימי הייצור שלה. לכן רשמנו את כל הידוע לנו כדי לא להכשיל חלילה אף אחד! 


תופאות לוואי הן דינמיות לחלוטין, אדם ששתה אלכוהול וצרך קאמגרה יכול להתעורר בבוקר עם כאבי ראש קלים, מומלץ ביותר ללגום כל כמה דקות מים בזמן שהקמאגרה פעילה בגוף, כמו בכל פעילות ספורטיבית. 
במחקרים למטופלים באין אונות שצורכים קאמגרה על בסיס יומי לא הופיעו תופעות קיצוניות. בכל אופן, למי שסובל מבעיות רפואיות אנו ממליצים להתייעץ עם רופא לפני הרכישה הראשונה. 
ותמיד מעולה ללגום מים בזמן הבילוי והסקס. 

חד משמעית כן! 
הקאמגרה מעכבת את השפיכה ומעבה את כלי הדם, צורכים של הקאמגרה ממש מאוהבים בה ואנחנו מקבלים מחמאות על בסיס יומי מכלל לקוחות שבתחילה הטילו ספק במוצר. היום ניתן לרשום בוודאות שהקאמגרה משפרת את הביצועים! 

שוב, גם פה התשובה היא דינמית והנתונים משתנים מאדם אחד לאחר. 
בתוספי תזונה או תוספים לגוף בכלל הכל תלוי בשאלה של משקל ומסה.  
חשיבה קצרה תסביר ישר שאדם במשקל של 60 ק״ג ובגובה 1.68 יכול להסתפק בשקית אחת ואדם במשקל 110 ק״ג ובגובה 1.85 יצרוך לפעמים כמות כפולה או משולשת.